Historia

Historia marki Twój Market nierozłącznie związana jest z rodziną Białeckich. W 1991 roku Karol Białecki wraz z żoną podjęli decyzję o otwarciu sklepu mięsnego, zlokalizowanego nieopodal ich domu w Budzisławiu Kościelnym. Ciężka praca obojga małżonków oraz rzetelność w wybieraniu najlepszych produktów zaowocowały sporym sukcesem i koniecznością rozszerzenia asortymentu. Zainteresowanych klientów ciągle bowiem przybywało…

Ambicje właścicieli sięgały jednak o wiele dalej. W ciągu pięciu lat powstały 3 kolejne sklepy. Państwo Białeccy nie mieli jednak zamiaru na tym poprzestać – przełomowym momentem okazało się otwarcie pierwszego sklepu samoobsługowego. Z czasem zaczęły powstawać nowe sklepy w tym właśnie formacie, a i stare doczekały się przemiany.

Ten dynamicznie rozwijający się rodzinny biznes występuje pod nazwą Twój Market od 2004 roku. Aktualnie, po 25 latach od otwarcia pierwszego sklepu w Budzisławiu Kościelnym, w skład marki wchodzą 43 sklepy, w których zatrudnionych jest ok 1200 osób. Swoim zasięgiem sieć obejmuje już 3 województwa: wielkopolskie, kujawsko-pomorskie oraz łódzkie.

 

Plany Dalszego rozwoju

Jako że ciągły postęp jest naszą dewizą, kolejne ambitne cele są na najlepszej drodze do realizacji. Jeszcze do końca tego roku na mapie Polski pojawią się 4 nowe sklepy Twój Market. Ciągle poszukiwane są także nowe lokalizacje, aby jak najwięcej klientów miało dostęp do najwyższej jakości usług świadczonych w sklepach sieci. Nowe centrum logistyczne, pozwoliło na jeszcze szybsze i sprawniejsze dostarczanie świeżych oraz smacznych produktów.

 

Misja Twojego Marketu

Za cel stawiamy sobie zaspokajanie potrzeb wymagających konsumentów, dlatego ciągle staramy się utrzymywać jak najwyższy standard naszych usług. Twój Market to zawsze świeże produkty najlepszej jakości w atrakcyjnych cenach, dostępnych dla każdego. Specjalnie dla Państwa wydajemy gazetkę promocyjną, w której znaleźć można informacje o aktualnej ofercie i akcjach promocyjnych. Do Państwa dyspozycji jest cała nasza załoga – ponad 1200 osób gwarantujących profesjonalną obsługę i gotowość do pomocy w każdej sytuacji. Dzięki rozwiniętej sieci logistycznej, w skład której wchodzi nowoczesne centrum dostawcze wspierane szeroką flotą samochodów, możliwe jest dostarczanie towarów w szybkim czasie, co gwarantuje ich świeżość.