Historia

Historia marki Twój Market nierozłącznie związana jest z rodziną Białeckich. W 1991 roku Karol Białecki wraz z żoną podjęli decyzję o otwarciu sklepu mięsnego, zlokalizowanego nieopodal ich domu w Budzisławiu Kościelnym. Ciężka praca obojga małżonków oraz rzetelność w wybieraniu najlepszych produktów zaowocowały sporym sukcesem i koniecznością rozszerzenia asortymentu. Zainteresowanych klientów ciągle bowiem przybywało…

Ambicje właścicieli sięgały jednak o wiele dalej. W ciągu pięciu lat powstały 3 kolejne sklepy. Państwo Białeccy nie mieli jednak zamiaru na tym poprzestać – przełomowym momentem okazało się otwarcie pierwszego sklepu samoobsługowego. Z czasem zaczęły powstawać nowe sklepy w tym właśnie formacie, a i stare doczekały się przemiany.

Ten dynamicznie rozwijający się rodzinny biznes występuje pod nazwą Twój Market od 2004 roku. Aktualnie, po 28 latach od otwarcia pierwszego sklepu w Budzisławiu Kościelnym, w skład marki wchodzą 52 sklepy, w których zatrudnionych jest ok. 1400 osób. Swoim zasięgiem sieć obejmuje 2 województwa: wielkopolskie oraz kujawsko-pomorskie. Każdego miesiąca sklepy Twój Market odwiedza średnio niemal 1,5 miliona klientów.

Aktualnie stawiamy na własną produkcję. Od dwóch lat posiadamy własną masarnię oraz piekarnię, z których codziennie dostarczamy świeże produkty do naszych sklepów.

 

 

Plany Dalszego rozwoju

Jako że ciągły postęp jest naszą dewizą, kolejne ambitne cele są na najlepszej drodze do realizacji. W 2019 roku planujemy powiększyć magazyn o 5 tys. m². A w 2020 roku chcemy rozpocząć budowę nowej piekarni, o powierzchni 12 tys. m². Ciągle poszukiwane są także nowe lokalizacje, aby jak najwięcej klientów miało dostęp do najwyższej jakości usług świadczonych w sklepach sieci. Nowe centrum logistyczne, pozwoliło na jeszcze szybsze i sprawniejsze dostarczanie świeżych oraz smacznych produktów.

 

Misja Twojego Marketu

Nasza misja to oferowanie najwyższej jakości własnych produktów. Przy ich tworzeniu zwracamy ogromną uwagę na tradycyjny sposób produkcji, tak aby odpowiedzieć na wszelkie potrzebny naszych klientów.

Kiełbasy i wędliny produkujemy w naszej wędzarni metodą tradycyjną. Większość czynności jest wykonywanych rękoma masarzy-rzeźników przez co smak i wygląd naszych wędlin jest zbliżony do tych, które kiedyś produkowało się na wsi.

W piekarni Twój Market mistrzowie piekarniczego fachu przygotowują przepyszne chleby tylko na naturalnym zakwasie. Ich doświadczenie i umiejętności dają pewność, że dla nich naturalnie to znaczy nie tylko smacznie, a przede wszystkim zdrowo. Nasi cukiernicy tworzą przepiękne torty na zamówienia klientów.

Za cel stawiamy sobie zaspokajanie potrzeb wymagających konsumentów, dlatego ciągle staramy się utrzymywać jak najwyższy standard naszych usług. Twój Market to zawsze świeże produkty najlepszej jakości w atrakcyjnych cenach, dostępnych dla każdego. Specjalnie dla Państwa wydajemy gazetkę promocyjną, w której znaleźć można informacje o aktualnej ofercie i akcjach promocyjnych. Do Państwa dyspozycji jest cała nasza załoga – ponad 1400 osób gwarantujących profesjonalną obsługę i gotowość do pomocy w każdej sytuacji. Dzięki rozwiniętej sieci logistycznej, w skład której wchodzi nowoczesne centrum dostawcze wspierane szeroką flotą samochodów, możliwe jest dostarczanie towarów w szybkim czasie, co gwarantuje ich świeżość.