Twój sklep:
KARIERA
Dołącz do naszego zespołu
Sprawdź aktualne oferty pracy w sieci sklepów Twój Market
Razem możemy więcej!
Ze względu na dynamicznie rozwijającą się sieć sklepów, posiadamy szereg stanowisk pracy, dla osób, które chciałaby wspólnie rozwijać nasze marki i nieustannie budować ich dobry wizerunek.
Odkryj możliwości pracy w sieci sklepów Twój Market!
Poszukujemy osób, które z zaangażowaniem wesprą nas w codziennej pracy. W zamian oferujemy m.in. atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju oraz elastyczne godziny pracy.
Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie
Umowę o pracę
Możliwość rozwoju
Elastyczne godziny pracy
Ubezpieczenie na życie
Bony na święta

Aktualne oferty pracy

Grafik – specjalista DTP

Opis stanowiska

Ukończyłeś (-aś) odpowiednią szkołę, a może swoją karierę zawodową budujesz na pasji i doświadczeniu zdobywanemu dzięki realizacji kolejnych projektów?

Sieć Twój Market poszukuje grafika, która swoją kreatywnością i zaangażowaniem wzmocni działania zespołu działu marketingu naszej dynamicznie rozwijającej się firmy.
Poszukujemy osoby komunikatywnej i odpowiedzialnej, chcącej stale podnosić swoje umiejętności, zorganizowanej i umiejącej pracować pod presją czasu, z kilkoma projektami jednocześnie.

Praca stacjonarna w Nieświastowie k. Kleczewa

Do Twoich zadań należałoby:

  • przygotowywanie materiałów graficznych do druku i publikacji elektronicznych
  • utrzymywanie jakości i spójności projektów zgodnie z wizerunkiem firmy
  • współpraca z innymi działami firmy w celu promocji działań przedsiębiorstwa

Oczekujemy od Ciebie:

  • praktycznych umiejętności w dziedzinie druku offsetowego
  • bardzo dobrej, praktycznej znajomości pakietu Adobe (szczególnie InDesign, Illustrator, Photoshop)
  • znajomość programów AfterEffects i PremierePro będzie dodatkowym atutem

Zaprosimy na rozmowę wybrane osoby.

Oferta pracy będzie dostępna do momentu obsadzenia stanowiska, więc nie czekaj ze swoją aplikacją!

Twój Market – zawsze po drodze!