Twój sklep:
KIM JESTEŚMY?
Historia i misja marki Twój Market
Poznajmy się bliżej!

Kim jesteśmy?

Historia marki Twój Market nierozłącznie związana jest z rodziną Białeckich. W 1991 roku Karol Białecki wraz z żoną, podjęli decyzję o otwarciu sklepu mięsnego, zlokalizowanego nieopodal ich domu w Budzisławiu Kościelnym. Ciężka praca obojga małżonków oraz rzetelność w wybieraniu najlepszych produktów zaowocowały sporym sukcesem i koniecznością rozszerzenia asortymentu. Zainteresowanych klientów ciągle bowiem przybywało… W 1999 roku Karol Białecki stał się właścicielem piekarni zlokalizowanej w Kleczewie, natomiast w 2017 roku przy centrum logistycznym powstał zakład produkujący wyroby wędliniarskie oraz garmażeryjne. Część artykułów z oferty sklepów Twój Market dostarczają polscy producenci, rolnicy, hodowcy i sadownicy. Sieć oferuje również produkty sprzedawane pod własną marką:  Wędzarnia Białecki, Piekarnia Białecki, Cukiernia, Kuchnia Białecki, Spiżarnia Białecki oraz Browar Kleczewski – Kopalnia Piwa.

Ten dynamicznie rozwijający się rodzinny biznes od 2004 roku występuje pod nazwą Twój Market. Aktualnie, po 28 latach od otwarcia pierwszego sklepu, w skład marki wchodzi blisko 60 sklepów, w których zatrudnionych jest ponad 1500 osób. Swoim zasięgiem sieć obejmuje 2 województwa: wielkopolskie oraz kujawsko-pomorskie. Każdego miesiąca sklepy Twój Market odwiedza średnio niemal 1,5 miliona klientów. Od stycznia 2020 roku firma dołączyła do Polskiej Grupy Detalistów zrzeszającej sieci handlowe współpracujące w celu optymalizacji procesów zakupowych.

W skład marki wchodzą 57 sklepów
Zatrudniamy ponad 1500 osób
Miesięcznie ponad 1,5 miliona klientów
Produkty własnego wyrobu
Misja Twojego Marketu
Nasza misja to oferowanie najwyższej jakości własnych produktów. Przy ich tworzeniu zwracamy ogromną uwagę na tradycyjny sposób produkcji, tak aby odpowiedzieć na wszelkie potrzebny naszych klientów. Za cel stawiamy sobie zaspokajanie potrzeb wymagających konsumentów, dlatego ciągle staramy się utrzymywać jak najwyższy standard naszych usług. Twój Market to zawsze świeże produkty najlepszej jakości w atrakcyjnych cenach, dostępnych dla każdego. Specjalnie dla Państwa wydajemy gazetkę promocyjną, w której znaleźć można informacje o aktualnej ofercie i akcjach promocyjnych. Do Państwa dyspozycji jest cała nasza załoga, gwarantująca profesjonalną obsługę i gotowość do pomocy w każdej sytuacji. Dzięki rozwiniętej sieci logistycznej, w skład której wchodzi nowoczesne centrum dostawcze wspierane szeroką flotą samochodów, możliwe jest dostarczanie towarów w szybkim czasie, co gwarantuje ich świeżość.

Najwyższy standard naszych usług

Twój Market to zawsze świeże produkty najlepszej jakości w atrakcyjnych cenach, dostępnych dla każdego. Specjalnie dla Państwa wydajemy gazetkę promocyjną, w której znaleźć można informacje o aktualnej ofercie i akcjach promocyjnych. Do Państwa dyspozycji jest cała nasza załoga – ponad 1400 osób gwarantujących profesjonalną obsługę i gotowość do pomocy w każdej sytuacji.

Dzięki rozwiniętej sieci logistycznej, w skład której wchodzi nowoczesne centrum dostawcze wspierane szeroką flotą samochodów, możliwe jest dostarczanie towarów w szybkim czasie, co gwarantuje ich świeżość.

Sprawdź również
Aktualne oferty pracy
Kariera w TwójMarket
Aktualna oferta
Gazetki
Porozmawiajmy
Kontakt
poznaj nas
Dołącz do nas na Instagramie i Facebooku