Twój sklep:
nasze marki
Poznaj nasze marki
Produkty własnej produkcji z najwyższej jakości składników

Piekarnia Białecki

W 1999 roku Karol Białecki stał się właścicielem piekarni zlokalizowanej w Kleczewie. Od tego czasu po dziś dzień w Piekarni Białecki wypiekane jest pieczywo, które dostarczamy każdego dnia, do sklepów sieci Twój Market. Nasze pieczywo wypiekane jest z największą starannością, na najlepszej mące, dostarczanej przez lokalnych dostawców. W dziale piekarniczym naszych sklepów znajdziecie pieczywo pszenne, takie jak choćby chleb kleczewski, czy zawsze świeże bułki, ale też pieczywa żytnie, które powstają na naturalnych zakwasach.

Cukiernia Białecki

W Cukierni Białecki olbrzymią wagę przywiązujemy do tego, w jaki sposób i z czego powstają nasze wyroby cukiernicze. Nasi wykwalifikowani cukiernicy tworzą niejednokrotnie istne dzieła sztuki, które następnie goszczą na Waszych stołach. To dla nas zaszczyt i powód do dumy. W naszej ofercie wyrobów cukierniczych są wyjątkowe ciasta i desery. Przygotowujemy również torty na zamówienie, na różne okazje okolicznościowe – na wesela, urodziny, chrzciny, komunie. Wykonujemy torty dla dorosłych oraz dzieci. Każdy wyrób wykonywany jest z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów. Staramy się spełnić oczekiwania Klientów, dlatego wykonujemy torty na zamówienie w rożnych wielkościach, kształtach. Pomagamy w doborze smaku oraz kompozycji.

cukierniabialecki.twojmarket.pl

Wędzarnia Białecki

W 2017 roku przy centrum logistycznym powstał zakład produkujący wyroby wędliniarskie oraz garmażeryjne. Fakt ten umożliwił kontrolę jakości od selekcji dostawców do pakowania wędlin, dlatego mamy pewność, że klient otrzymuje wyrób najwyższej jakości. Ważny jest dla nas każdy etap produkcji: wyselekcjonowanie mięso w rękach naszych masarzy jest porcjowane, mielone przyprawiane. Wyroby powstają w procesie prawdziwego wędzenia, gotowania, pieczenia i suszenia. Nie imitujemy smaku za pomocą aromatów. To tradycyjne, ręczne metody pracy są sekretem smaku naszych wędlin. Ostatnim etapem jest pakowanie. Jesteśmy dumni z naszych wyrobów więc z przyjemnością dekorujemy je naszym logo „Wędzarnia Białecki”. Więcej informacji można znaleźć na stronie Wędzarni:

wedzarniabialecki.pl

Kuchnia Białecki

Po sąsiedzku, przy wędzarni, funkcjonuje zakład, w którym produkowane są wyroby garmażeryjne. Specjalizujemy się w przygotowywaniu dla naszych Klientów dań gotowych. Wychodząc naprzeciw dążeniu do wygody, oferujemy szeroką gamę pierogów czy krokietów okraszonych masełkiem bądź cebulką, które jedynie po podgrzaniu są gotowe do spożycia. W swojej ofercie mamy także dania, które trafiają na Wasze stoły jako dania gotowe. Są to dania przyrządzane z wykorzystaniem tradycyjnych receptur, które najlepiej oddają nasze swojskie smaki, a znajdziecie wśród nich m.in. bigos, kapustę zasmażaną, fasolkę po bretońsku czy gołąbki. Także dla zwolenników lekkich sałatek mamy w formie gotowych zestawów sałatki ze zróżnicowanymi dodatkami. Wszystkie nasze propozycje daniowe charakteryzują się doskonałym smakiem oraz tym, że wykorzystujemy do ich produkcji naturalne składniki i produkty od lokalnych dostawców. Główną jednak ich cechą jest fakt, że są to dnia gotowe, wymagające jedynie ewentualnego podgrzania.

Spiżarnia Białecki

Najwyższej jakości zdrowe produkty z kategorii nabiału, jak np. mleko czy lody, produkujemy według własnych i sprawdzonych receptur. Spiżarnia Białecki, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, również i w tej kategorii oferuje produkty własnego wyrobu.

Browar Kleczewski - Kopalnia Piwa

Browar Kleczewski - Kopalnia Piwa narodził się w sercu Konińskiego Zagłębia Węgla Brunatnego. Lokalna społeczność od przeszło 80 lat związana jest z przemysłem wydobywczym. Jest to marka stworzona przez rodzinną sieć sklepów Twój Market. Powstała nie wyłącznie z chęci zysku, lecz przede wszystkim z miłości do piwa oraz przywiązania do naszego regionu. Jej powstanie wpisuje się bezpośrednio w misję firmy, polegającą na tworzeniu i oferowaniu klientom lokalnych produktów, konkurencyjnych dla tych z oferty dużych koncernów. Zależy nam, aby nasze piwa były warzone w tradycyjny sposób z zachowaniem najwyższej jakości. Dlatego, w przeciwieństwie do wyrobów produkowanych na skalę przemysłową, wszystkie nasze piwa warzone są z ogromną starannością, bez przyspieszania całego procesu, a do produkcji używamy wyłącznie naturalnych składników. Więcej informacji można znaleźć na stronie Kleczewskiego Browaru:

Blisko Natury

Ciągłe dążenie do podnoszenia jakości oferowanych produktów skłoniło nas do tego, by postawić także na własne uprawy części owoców i warzyw. Dzięki temu mamy pewność, że do Waszych domów trafiają owoce i warzywa najwyższej jakości. Z naszych pól w dziale Blisko Natury znajdziecie miedzy innymi cebulę, kapustę czy dynie.

poznaj nas
Dołącz do nas na Instagramie i Facebooku